Wyślij wiadomość
Dom

Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
QC profilu

Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. kontrola jakości 0

w prowincji Henan zostaliśmy również uznani za „Przedsiębiorstwo przestrzegające umów i dotrzymujące obietnic” oraz „Przedsiębiorstwo zajmujące się zaawansowanym bezpieczeństwem produkcji”.Po latach ciężkiej pracy i innowacji wszelkiego rodzaju sprzęt marki „mikim” został wyeksportowany do ponad 130 krajów i regionów, takich jak Stany Zjednoczone, Rosja, Kanada, Peru, Australia, Wielka Brytania, Malezja, Indonezja, Nigeria itp. , cieszący się wysoką renomą w tych samych branżach.

mamy silną siłę techniczną i praktyki zarządzania.Posiadamy nie tylko zespół kierowniczy złożony z ekspertów ds. zarządzania przedsiębiorstwem, profesjonalnych projektantów mechaniki i inżynierów, ale także dużą liczbę pracowników i zespoły obsługi handlu zagranicznego z wieloletnim doświadczeniem w branży mechanicznej.Z punktu widzenia klienta jesteśmy w stanie opracować i dostosować sprzęt spełniający specyfikę lokalnych użytkowników.Naszą odwieczną misją jest ciągłe podnoszenie poziomu usług, słuchanie opinii użytkowników oraz ciągłe dostarczanie ulepszonych produktów i rozwiązań zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.

Siła jest gwarancją wiarygodności, a rzetelność podstawą rozwoju.Mamy nie tylko pierwszorzędną jakość, doskonałą obsługę, ale także zaawansowany światowy sprzęt produkcyjny i technologię.Serdecznie zapraszamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą, aby przybyli do firmy jako goście i cieszymy się na współpracę z Państwem w celu wygranej.

Szczegóły kontaktu
Tianjin Mikim Technique Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Fiona

Tel: 86 19913726068

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)