Wyślij wiadomość
Dom

Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Maszyny Mikim zyskały dobrą i wysoką reputację dzięki budowie najbardziej opłacalnego sprzętu maszynowego w Chinach.Firma mikim jest uznawana na całym świecie za eksperta w dostarczaniu wiodących w branży projektowania procesów, inżynierii i produkcji różnych maszyn przemysłowych.Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, nasz profesjonalny zespół mikim może zaprojektować i wyprodukować Twoje maszyny do Twoich zastosowań.

Nasze główne produkty: Maszyna do peletowania pasz dla zwierząt, Maszyna do rozdrabniania plew, Maszyna do rozdrabniania trawy do pasz dla zwierząt, Maszyna do belowania i pakowania kiszonki, Maszyna do mieszania paszy dla zwierząt, Maszyna do mielenia paszy dla zwierząt, Młynek do ryżu, Kombajn do ryżu / pszenicy itp.
Nasz cel: Zapewnienie naszym klientom najlepszego rozwiązania, jakości, ceny i obsługi posprzedażowej.

China Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. company profile 0
w prowincji Henan zostaliśmy również uznani za „Przedsiębiorstwo przestrzegające umów i dotrzymujące obietnic” oraz „Przedsiębiorstwo zajmujące się zaawansowanym bezpieczeństwem produkcji”.Po latach ciężkiej pracy i innowacji wszelkiego rodzaju sprzęt marki „mikim” został wyeksportowany do ponad 130 krajów i regionów, takich jak Stany Zjednoczone, Rosja, Kanada, Peru, Australia, Wielka Brytania, Malezja, Indonezja, Nigeria itp. , cieszący się wysoką renomą w tych samych branżach.

mamy silną siłę techniczną i praktyki zarządzania.Posiadamy nie tylko zespół kierowniczy złożony z ekspertów ds. zarządzania przedsiębiorstwem, profesjonalnych projektantów mechaniki i inżynierów, ale także dużą liczbę pracowników i zespoły obsługi handlu zagranicznego z wieloletnim doświadczeniem w branży mechanicznej.Z punktu widzenia klienta jesteśmy w stanie opracować i dostosować sprzęt spełniający specyfikę lokalnych użytkowników.Naszą odwieczną misją jest ciągłe podnoszenie poziomu usług, słuchanie opinii użytkowników oraz ciągłe dostarczanie ulepszonych produktów i rozwiązań zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.

China Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. company profile 1

Siła jest gwarancją wiarygodności, a rzetelność podstawą rozwoju.Mamy nie tylko pierwszorzędną jakość, doskonałą obsługę, ale także zaawansowany światowy sprzęt produkcyjny i technologię.Serdecznie zapraszamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą, aby przybyli do firmy jako goście i cieszymy się na współpracę z Państwem w celu wygranej.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Maszyny Mikim zyskały dobrą i wysoką reputację dzięki budowie najbardziej opłacalnego sprzętu maszynowego w Chinach.Firma mikim jest uznawana na całym świecie za eksperta w dostarczaniu wiodących w branży projektowania procesów, inżynierii i produkcji różnych maszyn przemysłowych.Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, nasz profesjonalny zespół mikim może zaprojektować i wyprodukować Twoje maszyny do Twoich zastosowań. Maszyny Mikim zyskały dobrą i wysoką reputację dzięki budowie najbardziej opłacalnego sprzętu maszynowego w Chinach.Firma mikim jest uznawana na całym świecie za eksperta w dostarczaniu wiodących w branży projektowania procesów, inżynierii i produkcji różnych maszyn przemysłowych.Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, nasz profesjonalny zespół mikim może zaprojektować i wyprodukować Twoje maszyny do Twoich zastosowań.

Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. Tianjin Mikim Technique Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : MIKIM

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 30000-50000

Rok założenia : 2002

pc Export : 80% - 90%

Website: https://mikimz.en.alibaba.com

Website: https://mkimm.com/